Birbirinden Farklı “Evde Evlilik Teklifi” Fikirleri

Birbirinden Farklı “Evde Evlilik Teklifi” Fikirleri

10 Temmuz 2019 0 Yazar: melih

Birbirinden farklı ‘evde evlilik teklifi’ fikirlerini merak ediyor musunuz? O halde bu yazımız tam size göre!

Bir önceki yazımızda Farklı ve İlginç Evlilik Tekliflerinden bahsetmiştik. Evde evlilik teklifi yapmak istiyorsanız ama nasıl bir konsept hazırlayacağınıza karar veremediyseniz sizin için önerilerimiz var.

Keyifli okumalar dileriz…

  1. Yüzük takmayı seviyorsa yatarken taktığı yüzüğü çıkaracak ve konsola bırakacaktır. Siz de o uyuduktan sonra Tektaş Yüzüğü ile onu her gün taktığı yüzüğü değiştirin. Sabah her zamanki yüzüğünü takmak için uzandığında şok olacak, siz de bu fırsatı evlilik teklifiniz için kullanacaksınız.
  2. Ona sonunda evlilik teklifiniz olan bir aşk notu yazın. En son okumakta olduğu kitabin içine veya bilgisayar ekranına bırakın. Notu bulduğunda orada olacağınız şekilde ayarlama yapın ve Tektaş Yüzüğü ile ona sürpriz yapın.
  3. Dairenizin tüm ışıklarını kapatın ve evlilik yüzüğü etrafında konumlandırılmış mumlardan ve gül yapraklarından bir daire oluşturun.
  4. Sevgiliniz uyumakta iken parmağına Tektaş Yüzüğü takın şampanya ve çilek ile onu uyandırın.İlk uyandığında, jestiniz ona sadece romantik gelebilir – parmağındaki Tektaş Yüzüğü fark ettiği an gerçek sürpriz ile karşılaşacaktır.
  5. Evinizde bir noktadan diğerine bir kırmızı kadife kurdele yerleştirin. Yol boyunca ilişkiniz süresince paylaştığınız mükemmel anları hatırlatarak küçük notlar ve resimler takın. O bunları takip ederek ilerlerken elinizde evlilik yüzüğü ile son durakta bekleyin.

Kaynakça: http://www.dugundavet.com/evlilik-teklifi-nasil-nerede.html